KONTAKT

"De umulige oppdragene tar vi som en utfordring"

Kontakt oss !


Vi er 16 ansatte og har lang erfaring

innen blikkenslagerarbeid og klima- og ventilasjon.

Ta kontakt med oss så løser vi det meste!


Vår adresse er:

Fossegrenda 3

7038 Trondheim


Telefon: 90 98 55 95 


Epost: firmapost@malenbv.no

Web: www.malenbv.no

Klikk for større kart

Våre ansatte

Andreas Nymo

Blikkenslager / Basmontør

Mobil: 954 18 909


andreas@malenbv.no

Tobias Storaas

Lærling

Mobil: 986 15 159



Kåre Andreas Berg

Blikkenslager

Mobil: 984 38 455


kåre@malenbv.no

Arild Vannvik

Serviceteknikker

Mobil: 908 08 042


arild@malenbv.no

Gisle Rimolsrønning

Basmontør

Mobil: 93 00 45 02


gisle@malenbv.no

Geir Nilsen

Servicetekniker

Mobil: 93 20 77 62


geir@malenbv.no

Odin Haagensen

Ventilasjonsmontør

Mobil: 47 65 21 09

 

odin@malenbv.no

Stian Brå Nordsæther

Blikkenslager

Mobil: 92 01 17 99


stian@malenbv.no

Robin Mælen

Blikkenslager

Mobil: 41 56 85 06


robin@malenbv.no

Ivar Mælen

Daglig Leder

Mobil: 90 98 55 95


ivar@malenbv.no

Ronald Raasch

Servicetekniker

Mobil: 93 00 87 99


ronald@malenbv.no

Arnt Ove Wold

Basmontør

Mobil: 93 02 65 08


arnt.ove@malenbv.no

Fiton Ademi

Ventilasjonsmontør

Mobil: 46 42 50 52


fiton@malenbv.no

Per Morten Løhre

Verkstedansvarlig

Mobil: 99 49 41 43


per.morten@malenbv.no

Berit Mælen

Regnskapsmedarbeider

Mobil: 90 11 72 80

 

berit@malenbv.no

Sigurd Stensås

Basmontør

Mobil: 93 89 83 64

 

sigurd@malenbv.no


Copyright ®2013 malenbv.com