KONTAKT

Kontakt oss !

 

Vi er 17 ansatte og har lang erfaring innen blikkenslagerarbeid og klima- og ventilasjon.

Ta kontakt med oss så løser vi det meste!

 

Vår adresse er:

Bromstadveien 57

7047 Trondheim

 

Telefon: 90 98 55 95

 

Epost: firmapost@malenbv.no

Web: www.malenbv.no

Klikk for større kart

"De umulige oppdragene tar vi som en utfordring"

Våre ansatte

Ivar Mælen

Daglig Leder

Mobil: 90 98 55 95

 

ivar@malenbv.no

Svein Erik Svendsen

Prosjektleder/Ingeniør

Mobil: 93 00 37 69

 

svein.erik@malenbv.no

Per Morten Løhre

Verkstedansvarlig

Mobil: 99 49 41 43

 

per.morten@malenbv.no

Arnt Ove Wold

Basmontør

Mobil: 93 02 65 08

 

arnt.ove@malenbv.no

Gisle Rimolsrønning

Basmontør

Mobil: 93 00 45 02

 

gisle@malenbv.no

Sigurd Stensås

Basmontør

Mobil: 93 89 83 64

sigurd@malenbv.no

Ronald Raasch

Servicetekniker

Mobil: 93 00 87 99

 

ronald@malenbv.no

Geir Nilsen

Servicetekniker

Mobil: 93 20 77 62

 

geir@malenbv.no

Fiton Ademi

Ventilasjonsmontør

Mobil: 46 42 50 52

 

fiton@malenbv.no

Robin Mælen

Ventilasjonsmontør

Mobil: 41 56 85 06

 

robin@malenbv.no

Mikal Ydse

Blikkenslager

Mobil: 99 46 43 96

mikal@malenbv.no

Berit Mælen

Regnskapsmedarbeider

Mobil: 90 11 72 80

berit@malenbv.no

June Slettstrand

Blikkenslager

Mobil: 98 81 79 64

june@malenbv.no

Odin Haagensen

Ventilasjonsmontør

Mobil: 47 65 21 09

odin@malenbv.no

Stian Brå Nordsæther

Blikkenslager

Mobil: 92 01 17 99

 

stian@malenbv.no

Frode Mandiussen

Isolatør

Mobil: 479 71 601

frode@malenbv.no

Andreas Nymo

Lærling

Mobil: 954 18 909

andreas@malenbv.no

 

Copyright ®2013 malenbv.com